[130706/translate] SS5 in Singapore wraps up with a twist ending

f2e2f2d3a1a966bd30b9a09612a78644

 

Były nagie ciała, mnóstwo pchnięć biodrami, przebieranki i bezczelne żarty – jak się domyślacie, tak wygląda każdy koncert SUPER SHOW, które ostatnio gościło w Singapurze. Jednak rzeczą, która poróżniła tegoroczną edycję, od wszystkich poprzednich było posępne przemówienie, które wygłosił Eunhyuk tuż pod sam koniec, podczas gdy wszyscy inni członkowie ustawili się w linię i przestawili łapiącą za serca relację.

Zacznijmy, od ich ustawienia. Pomyśl o tym jak o grze w muzyczne krzesła: po powrocie Kangina, teraz pora na to aby Leeteuk i Yesung nie brali udziału w tegorocznych akacjach promocyjnych i koncertach ze względu na ich niedawne wstąpienie do służby, a także Heechul, który nadal służy swojemu narodowi.

Fani zgromadzeni na Singapore Indoor Stadion z przyjemnością oglądali Kangina w akcji wraz ze swoimi braćmi z zespołu. Dwudziestoośmiolatek nawet w swoim przedstawieniu wypłakał- „Minęło trochę czasu, prawda?”

By zapełnić pustkę po trzech członkach zespołu, którzy wstąpili do armii, Eunhyuk wziął się za przewodzenie zespołu przez większość nocy, podczas gdy pozostali członkowie (Siwon, Shindong, Donghae, Ryeowook, Sungmin, Kangin i Kyuhyun) nadal byli rozbawieni i szczęśliwi.

Gdy coś poszło nie tak podczas ich typowych przebieranek, pojawili się na scenie jako dream team super-herosów (byli przeciwnikami Avengersów, true story) – z tymi Koreańskimi idolami, nawet to nie było nudne. Udało im się utrzymać fanów na nogach pokazując im swoją głupkowatą stronę by być nagrodzeni salwami śmiechu i brawami, np. wielce charyzmatyczna próba Siwona na mdleniu jako Son Dam Bi w swojej „Saturday Night” wczorajszego wieczoru.

ss5sg-sj10

 

 

Trwający trzy godziny koncert odbył się bez żadnych komplikacji z perfekcyjnym fanserwisem, mnóstwem zsynchronizowanych układów i nagranych wcześniej filmików. Podczas, gdy przy tym dało się naprawdę pobawić, rzeczą która naprawdę się wyróżniała było ich wspaniałe koleżeństwo i świetne porozumienie – w świetle braku pozostałych członków i ostatniej kontrowersji z udziałem Henriego i Zhou Mi z Super Junior-M.

Przez cały czas trwania koncertu, chłopcy ciągle kibicowali członkom ich subgrupy Super Junior-M i brali oni udział w tylu występach ile to tylko było możliwe. Podpuścili nawet Henriego i zmusili go do wykonania „Trap” z jego pierwszego solowego albumu, tuż przed zaśpiewaniem finałowej piosenki.

Co zaskoczyło fanów na stadionie jeszcze bardziej, to Eunhyuk pojawiający się na scenie parę minut po zakończeniu koncertu.

Zwrócił się do tłumu, z chęcią rozgromienia całego tego szumu, który powstał wokół SJ-M – wyjaśnił, że „nie są oni oficjalnymi członkami Super Junior”, ale „są oficjalnymi piosenkarzami Super Junior-M”, a także „częścią rodziny” o których troszczy się cała grupa i są dla nich bardzo ważni.

„Jesteśmy naprawdę dobrymi przyjaciółmi i wspieramy się jak rodzina”- powiedział. „Kiedy robimy razem z nimi Super Show, występują z nami przy trzech lub czterech piosenkach, podczas gdy czekają trzy godziny za kulisami na swoje solowe występy. To naprawdę nas smuci. Jesteśmy tego świadomi, że chcą stać na scenie, tak jak my i móc przebywać z fanami, zamiast czuć się samotnie.”

Na zakończenie Eunhyuk szczerze przeprosił i liczy na zrozumienie fanów. „Singapore ELF, przepraszam, że rozmawiam o tym tutaj.”, powiedział, po czym ukłonił się i opuścił scenę.

Credits: sup3rjunior.com

Posted by: JINSIL

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s